Byty a rodinné domy

Jak jsme už v úvodu naznačili, nespecializujeme se na jednu oblast činnosti, ale snažíme se pokrýt celé spektrum služeb souvisejících s bydlením, stavbami a výstavbou. Od jednoduchých montáží skříněk a rekonstrukcí bytů a rodinných domů až k teréním úpravám rozsáhlých pozemků. Ve všech směrech máme své zkušenosti a zaškolené pracovníky, kteří dokáží realizovat jakékoliv Vaše požadavky. Ať už se na nás obrátíte s drobnou úpravou svého panelákového bytu, nebo máte zájem s rekonstrukci celé stavby.

 

Poskytujeme kompletní servis včetně elektroinstalcí, vodoinstalačních prací, malování, tapetování, dřevěná obložení, klasické i termo fasády, práce se sádrokartonem, instalce a opravy vzduchotechniky, dopravu materiálů a zeminy nákladními vozy, pro výkopovou činnost jsme vybaveni jako ručními, tak mechanizovanými prostředky.

 

Dále spolupracujeme s mnoha firmami specializovanějšího charakteru, takže zaštítíme a zrealizujeme jakoukoliv Vaši představu. Od prvotního nákresu až s předání díla zákazníkovi.

 

S ohledem na tíživou finanční situaci v regionu držíme ceny za provedené dílo co nejníže. U nás se nemusíte obávat skrytých plateb a neúměrného navyšování rozpočtu. Navštivte nás a zcela nezávazně s námi můžete prodiskutovat Vaše podmínky a přání. Pomůžeme Vám i při jednání s jinými subjekty při naceňování a plánování staveb, úprav a oprav.

 

 

Naši pracovníci je již na Vaši návštěvu těší.