Autodoprava

Žádná stavba ani rozsáhlý projekt se neobejde bez logistického zázemí, dodávkových a nákladních vozidel. V tomto segmentu nezaostává ani naše firma, disponujeme vlastním vozovým parkem nákladních vozidel typu sklápěč a kontejner značek MAN, DAF, VW, Ford, Tatra, Avia a Mercedes Benz.

Nabízíme služby vnitrostátní autodopravy sypkých materiálů, lomového kamene, obalovaných asfaltových směsí, atd.. Vše co potřebuje Váš projekt Vám doručíme až na stavbu. Nezáleží na tom, zda se jedná o městskou aglomeraci, či zapadlou lesní cestu uprostřed lesů.

Naše vozy a řidiči jsou i na tyto případy připraveni. V kombinaci s další technikou kterou disponujeme Vás můžeme zbavit starostí i o nakládku / vykládku materiálů.

Naše vozy nejsou zatíženy žádnými nákladnými leasingy, nebo půjčkami, proto můžeme ceny dopravy vždy stanovovat jen s přihlédnutím k nákladnosti přepravy a ceně pohonných hmot, nikoliv k nákladům na pořízení vozu.

 

Ať potřebujete přepravit sto kilogramů, nebo sto tun, vždy pro Vás nalezneme řešení a správný vůz s obsluhou odpovídající Vašim potřebám.

U Všech našich služeb můžeme garantovat spolehlivost a nízkou cenu.